Injinji KKK

Injinji logo

Injinji logo
Injinji Varvassokkide Korduma Kippuvad Küsimused:

K: Milliseid eeliseid saan kasutades Injinji varvassokke?
V: Varvassokkidel on nii palju eeliseid, et kui korra oled neid kasutanud, siis Sa ei pruugigi enam tahta kanda teisi sokke. Viie-varba tasku disain ja ülihea kiu ehitus pakub:  
– Õige varba joondumist(tervemad ja rõõmsamad jalad)
– Väga hea niiskuse kontrolli (kuivemad ja vähem haisvamad jalad)
– Paremat rühti, paremat tasakaalu (Sa saad täielikult kasutada oma varbaid!)
– Villide ja hõõrdumiste ennetamist (leevenda või eemalda need probleemid)
– Reljeefset/kombitavat tunnetust (võimaldab naturaalset tunnetust ja liikuvust igas jalanõus)
 
K: Minu jalal on suurus 10.5. Kas ma peaksin kandma M või L suurust?
V: Kui Sinu jala suurus on kahe numbri vahel, soovitame kasutada järgmist suurust ehk siis 11 või suuremat.

K: Kuidas peaksin hooldama varvassokke?

V: Pesumasinaga pestes kasuta õrnat programmi. Pesunööril kuivatamine on parim viis, sest see aitab kaitsta soki kiu kvaliteeti. Ära valgenda, triigi ega kasuta keemilist puhastust. Lõigatud varbaküüned ja puhtad jalanõud aitavad samuti ära hoida enneaegset kulumist.

 
K: Mis on COOLMAX®?
V: COOLMAX® on suure töövõimega kangas, mis on pehme, hingav ja niiskust juhtiv. COOLMAX®  juhib niiskust eemale kiireks aurustumiseks, mis aitab hoida Sinu jalad lahedana/mõnusana ja kuivana.
 
K: Millised on erinevused Originaali(Original) ja Keskkaalu(Midweight stiilidel?
V: Originaal (Original) sokk ei ole liiga õhuke ega jäme. See pakub mõõdukat sobivust igapäeva tegevusteks igale jalanõule, ilmastikule või maastikule.  See on suurepärane sokk nii spordi kui ka vabaaja jaoks.

Keskkaalu(Midweight) sokil on lisapolsterdus/paksendus kannast varvasteni. Jala pealmisel osal on kärgstruktuuri(honeycomb) disain, et lisada hingatavust ja kerget survet sobivuse jaoks. Kui Sul on tundlikud jalad ja eelistad rohkem kaitset sokkide poolt, siis tõenäoliselt Sulle meeldib Midweight sokk. Keskkaalu(Midweight) sokk sobib suurepäraselt samuti madalamatel temperatuuridel kasutamiseks.

 

K: Kas ma võin kanda Injinji sokke kõikide jalanõudega?
V: Loomulikult! Injinji on disainitud sobima Sinu jala naturaalse kujuga, mistõttu sobivad kõik need jalanõud mis lähevad ka niisama jalga. Jooksu botased, sandaalid, taktika saapad, baleriini sussid, rulluisud- nimeta vaid! Kui Sinu jalg mahub sisse, Injinji viib Sinu soorituse ja mugavuse uuele tasemele!
 
K: Kas ei teki imelik/naljakas tunne kui miski on varvaste vahel?
V: Kindlasti koged uut tunnet kui paned esimest korda Injinji varvassokid jalga kuna Sinu keha ja mõistus pole harjunud sellise luksusega, et igal varbal on oma isiklik tasku/sektsioon. See tunne hajub varsti, võrreldes näiteks sellega kui panna kell teisele käele- esimesed minutid sa tajud selle olemasolu, hiljem kaob tunnetus kuna tekib harjumine. Mõne aja pärast tunned, et varvaste lahushoidmine muutub erakordselt mugavaks.
 
K: Kas neid on raske jalga panna?

V: Nende jalga panemiseks kuluvad mõned lisasekundid, et varbad sobituksid õigesti. Uuena, pakist võetuna varba taskud on lamedad ja pole veel võtnud Sinu varvaste kuju. Kui oled juba kandnud ja pesnud enda sokke kord või kaks, siis näed soki materjalil on kujumälu ja sinu varbad lähevad soki taskutesse mängleva kergusega. Veendu, et paned kõik varbad ettenähtud kohtadesse enne kui tõmbad soki üle kanna.

 

K: Minu varbad on naljaka kujuga. Kas need sokid sobivad mulle?
V: Me oleme näinud lühikesi, pikki, jämedaid, peenikesi, kattuvaid varbaid ja isegi kõiki neid variante ühel jalal! Injinji kiu ehitus võimaldab meie varvassokkidel kohanduda ja vormida kuju kõikide erinevate varvaste kujude ja suuruste järgi.