Furoshiki Laste Kootud Must

69.00

Libistage Vibram Furoshiki perekonna uusima liikme hulka. Furoshiki Knitil on haarav Vibrami välistald ja integreeritud sokilaadne silmkoeline pealispind, mis näeb välja, tundub ja sobib suurepäraselt. Teie jalg toetub kindlalt kootud soki sisemusse, samas kui venivad kootud küljed ümbritsevad teie ülaosa, et see oleks mugavalt ja mugavalt istuv.

Puhasta
Kirjeldus

Kirjeldus

Libistage Vibram Furoshiki perekonna uusima liikme hulka. Furoshiki kudumil on haarav Vibrami välistald ja integreeritud sokilaadne silmkoeline pealne, mis näeb välja, tunneb end ja sobib suurepäraselt. Teie jalg toetub kindlalt kootud soki sisemusse, samas kui venivad kootud küljed ümbritsevad teie jala ülaosa, et see oleks mugavalt ja mugavalt istuv.

Vibram on tuntud äärmiselt vastupidavate välistaldade valmistamise poolest ning kõik Furoshiki kingad on üles ehitatud taldadest ülespoole. Nimetusega „The Wrapping Sole“ austavad meie Furoshiki kingad Jaapani traditsiooni, mis seisneb mitmesuguste esemete riidesse pakkimises, hoidmises ja kandmises. Kontseptsioonilt sarnaneb vastsündinu mähkimisega, välja arvatud see, et teie jalad saavad kasu pehmete ja stiilsete Furoshiki kingade mugavusest ja kokkusurumisest. Ainulaadne disain muudab kogu Furoshiki ülimalt kaasaskantavaks, mitmekülgseks ning hõlpsasti sisse ja välja. Vibram Furoshiki sobib suurepäraselt läbi linna kõndimiseks, maja ümbruses lõõgastumiseks või auto, bussi või lennukiga reisimiseks.

Furoshiki suurus on täiesti ainulaadne. Pakkimistehnoloogia tihedus on isikliku eelistuse küsimus. Kasutage suuruse määramisel üldist juhendit suuruse kohta.

Lisainfo

Lisainfo

Jalatsi suurus

, , , ,