Vibram Furoshiki New Yorker – Nüüd uue Arctic Grip libisemiskindla tallaga. Vibram on maailmas tuntud kõige paremaid taldu valmistava ettevõttena (neile kuulub üle 200 patendi) ja Arctic Grip on neist läbi aegade parim! Lisaks on jalats valmistatud veekindlast materjalist ja tänu paksemale tallale, karvavoodrile on jalatsid ka uskumatult soojad!

Arctic Grip talla väljatöötamisel otsiti materjale, mis töötaks ka märja jää peal. Teada on, et +-0 temperatuuril jää on kõige libedam ja oht kukkuda kõige suurem. Tulemuseks on suurepäraste omadustega tald, millega on kindel liikuda nii siseruumis, asfaldil, kui ka jää ja lumepeal.

Tähelepanu:

Oluline on siiski meeles pidada, et Arctic Grip tallad ei ole sama libisemiskindlad, kui on seda piigid ja naelad. Seega tuleb ka endal olla ettevaatlik vesisel ja libedal jääl või lumel. Samuti võib tald kahjustada siseruumi pindasid nagu näiteks parkett.

Furoshiki New Yorker  on Vibrami pärandi sarjast, mis on inspireeritud New Yorklaste linna riietumisstiilist.

Need mähivad end mõnusalt ümber jalalaba ja hüppeliigese, hoides jalad loomulikus asendis ja on uskumatult mugavad.

Öko karusnahast sisevooder tagab soojuse ja pehme tunde!

Jalatsid on 100% sünteetilised.

Infoks:
Erinevalt teiste Furoshikide mudelidest tuleb antud mudeli puhul valida sarnaselt Fivefingersitega konkreetne jalasuurus. Soovitav on valida pigem üks number suuremad. Näiteks kui tava kingad on nr 43 siis soovitav oleks valida selle mudeli puhul suurus 44.