Vibram Furoshiki Oslo on nüüd lisaks Arctic Grip libisemiskindla tallale ka täiesti veekindel üles ääreni välja. Tõeliselt erakordne jalats, kus on ühendatud mugavus, palju auhindu saanud disain ja veel rohkem auhindu saanud libimisemiskindel talld.

Vibram on maailmas tuntud kõige paremaid taldu valmistava ettevõttena (neile kuulub üle 200 patendi) ja Arctic Grip on neist läbi aegade parim! Lisaks on jalats valmistatud veekindlast materjalist ja tänu paksemale tallale, karvavoodrile on jalatsid ka uskumatult soojad!

Arctic Grip talla väljatöötamisel otsiti materjale, mis töötaks ka märja jää peal. Teada on, et +-0 temperatuuril jää on kõige libedam ja oht kukkuda kõige suurem. Tulemuseks on suurepäraste omadustega tald, millega on kindel liikuda nii siseruumis, asfaldil, kui ka jää ja lumepeal.

Tähelepanu:

Oluline on siiski meeles pidada, et Arctic Grip tallad ei ole sama libisemiskindlad, kui on seda piigid ja naelad. Seega tuleb ka endal olla ettevaatlik vesisel ja libedal jääl või lumel. Samuti võib tald kahjustada siseruumi pindasid nagu näiteks parkett.

Furoshiki Oslo on ideaalne neile, kes otsivad igapäevast jalatsid, mis oleks ühtlaselt mugav, praktiline, kõrgtehnoloogiline ja erakordselt stiilne.

Need jalatsid mähivad end mõnusalt ümber jalalaba ja hüppeliigese, hoides jalad loomulikus asendis ja on uskumatult mugavad.

Öko karusnahast sisevooder tagab soojuse ja pehme tunde!

Värvus: must

Pealmine osa: Veekindel material

Jalatsid on 100% sünteetilised.

Infoks:
Erinevalt teiste Furoshikide mudelidest tuleb antud mudeli puhul valida sarnaselt Fivefingersitega konkreetne jalasuurus. Soovitav on valida pigem 2  numbrit suuremad. Näiteks kui tava kingad on nr 37 siis soovitav oleks valida selle mudeli puhul suurus 39.
Lisainfo: Naised võivad vabalt valida ka meeste Furoshiki Oslosid ja soovitavlt 1 number suuremaid. Näieks, kui teil on 39 jalg, siis võib valida nr 40 meeste mudeli. Väliselt ei erine meeste ja naiste mudelid.