INJINJI NAISTE RUN ÕHUKESED MADALAD VARVASSOKID BLACK XS/S suurus

14.00

Õhuke Injinji varvassokk, Madalad.

See ultra-õhuke ja hingav Injinji RUN varvassokk on valmistatud spetsiaalselt mõeldes naistele, et suurendada nende jooksmise mugavust.  Injinji sokid kaitsevad teid villide tekkimise eest varvaste vahele ja kannale. Soki ülaosa laseb jalal paremini hingata minimeerides sellega niiskuse kogunemist ja alaosa lisab mugavat ja stabiilset toestust teie pöiavõlvile. Tänu eraldi õmmeldud kannaosale ja varvastele püsivad sokid  ümber jala kindlalt paigal ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

XS/S  – 35-40EU

Laost otsas

Tootekood: RUN/LW/NS/CoolMax/BLA/XS/S Kategooriad: , ,
Kirjeldus

Kirjeldus

See ultra-õhuke ja hingav Injinji RUN varvassokk on valmistatud spetsiaalselt mõeldes naistele, et suurendada nende jooksmise mugavust. Teades, et kõik jalad ei ole samasugused, on naistele mõeldud varvassokid  disainitud just naiste jalgade järgi, mis on võrreldes meestega natuke kitsamad. Naiste puhul on suurendatud sokkide venivust pikki suunas, mis lisab koos risti suunas venivusega idaalse sobivuse naise jalale, pakkudes ühtlast kompressiooni kogu jalalabale. Samuti on vähendatud varbataskute pikkust, et ei jääks üleliigset materjali varvaste otsa. Injinji sokid kaitsevad teid villide tekkimise eest varvaste vahele ja kannale. Soki ülaosa laseb jalal paremini hingata minimeerides sellega niiskuse kogunemist ja alaosa lisab mugavat ja stabiilset toestust teie pöiavõlvile. Tänu eraldi õmmeldud kannaosale ja varvastele püsivad sokid  ümber jala kindlalt paigal ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

Uus Spectrium seeria uute värvide ja graafika lahendustega lisab sokile omapära ja värskust. Kvaliteetne printimisprotsess garanteerib ka selle, et soki värvid ei kulu või tuhmu neid kandes ja pestes ära.

Madal ehk “No-Show” sokk jääb täpselt alla poole pahkluud ja enamikes jooksujalatsites jääb väike sokiäär paistma.

Powered by Injinji on 5 Toe Fit System ™

INJINJI varvassokke teatakse üle terve maailma oma kvaliteedi poolest, Kvaliteetsete funktsionaalsete spordisokkidena ei kulu Injinji sokid kiiresti ja nende värv ei tuhmu pestes ära,
INJINJI varvassokkide suurimaks eeliseks võrreldes tavaliste sokkidega on see, et pikalt jalutades või joostes väldite villide tekkimist varvaste vahele,
Nautige rohkem loomulikku jooksmist ja liikumist igas kliimas, distantsidel ja jalatsites!

Koostis: 32% COOLMAX® 63% Nylon 5% Lycra®

XS/S  – 35-40EU

Injinji varvassokid

LOE ROHKEM INJINJI VARVASSOKKIDEST SIIT

Lisainfo

Lisainfo

Size

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “INJINJI NAISTE RUN ÕHUKESED MADALAD VARVASSOKID BLACK XS/S suurus”