Vibram FF V-Trek Sinine/Hall Meeste

129.00

V-Trek on suurepärane abivahend kõndimiseks ja matkamiseks.  Megagripiga paindlik välistald pakub esmaklassilist õuevalemit haardumiseks nii märgades kui ka kuivades tingimustes. Mõnus, pisut lisatud paksusega polüuretaanist vahetald annab natuke rohkem paksust ja mugavust ning meie 50/50 segavill ja sünteetiline pealismaterjal aitab parandada hingavust ja vähendab lõhna.

Puhasta
Tootekood: 19M7403 Kategooriad: , , Sildid: ,
Kirjeldus

Kirjeldus

V-Trek

Vibram Megagrip pakub suurepäraseid haardumisomadusi nii kuival kui märjal pinnasel, säilitades samal ajal kõrge vastupidavuse. Kasutajale, kes kohtab sageli libedaid pindu, pakub Megagrip võrreldamatut kombinatsiooni haardest ja vastupidavusest.

 

 

 

TEHNOLOOGIJA JA MATERJAL

MEGAGRIP

  • Võrratu haardumine märjal ja kuival pinnal
  • Suurepärane haarduvus vastupidava pikaealisusega
  • Stabiilsuse ja paindlikkuse optimaalne tasakaal maapinnal kohanemiseks

 

 

 

V-Trek on suurepärane abivahend kõndimiseks ja matkamiseks.  Megagripiga paindlik välistald pakub esmaklassilist õuevalemit haardumiseks nii märgades kui ka kuivades tingimustes. Mõnus, pisut lisatud paksusega polüuretaanist vahetald annab natuke rohkem paksust ja mugavust ning meie 50/50 segavill ja sünteetiline pealismaterjal aitab parandada hingavust ja vähendab lõhna. Keskmise lõikega ja traditsiooniline nöörimissüsteem pakub ka  sportlikku välimust. Konstruktsioonis olevad sünteetilised kiud tagavad mehaanilise tugevuse ja vastupidavuse.

Lisainfo

Lisainfo

Jalatsi suurus

, , , , , , , ,