INJINJI VARVASOKKIDE INFO

Varvassokkide eelised

Paljud inimesed uudistavad, miks varvassokkide disain peaks olema parem traditsiooniliste sokkide omast. Vastus on üllatavalt lihtne. Me lõime soki, mis on anatoomiliselt disainitud Sinu jalale ja viie-varba tasku disain võimaldab varvastel naturaalselt joonduda ja hoida harali, võimaldades suuremat stabiilsust ja rohkem mugavust. Kasutame ainult kõrgekvaliteedilist fiibrit, mis on vastupidav, kerge ja painduv, pakkudes parimat hingavust, mis tähendab seda, et jalad tunnevad ennast lahedamalt/mõnusamalt, kuivemalt ja mugavamalt. Meie eesmärgiks oli luua sokk, mis sobiks jalga naturaalselt, kaitseks villide eest ja oleks nii mugav, et Sa unustaksid nende olemasolu üldse ära.

Ei pea imestama, miks paljud jalatsi brändid disainivad oma toodetele laiemaid varbataskuid – täita vajadus joosta ning sooritada tulemus vabal ning loomulikul viisil. Ole kindel, et sinu jooksujalatsid on paaris ühe meie varvassoki toodanguga, tagamaks parima võimaliku vahekihi sinu jala ning jalanõu vahel. Tunne erinevust™.

Soovid rohkem teada varvassokkide kasulikkusest? Külasta meie Injinji KKK.

Fiibrid

         

COOLMAX® fiiber on tugevdatud kiud, mis kindlustab kvaliteetse niiskuse väljajuhtimise ja mugavuse. COOLMAX® kiu niiskuse ülekande omadused on ideaalsed isegi kõige ekstreemsemates oludes, mille on kutsunud esile erinevad spordialad või tegevused.

 

Nüwool™ on Injinji’s enda Merino villa tehtud parimast Austraalia villast. See on kompaktselt kedratud, võimaldamaks väga head vastupidavust ja vältimaks sügeluse teket. Nüwool™ pakub samuti maksimaalset temperatuuri kontrolli, lõhna eemaldamist ja suunab jalalt niiskuse.

LYCRA® kiud on esmaklassiline, omades suurepärast venivust ja taastumist. See venib üle viie korra pikemaks oma normaalselt pikkusest. LYCRA® kiu kasutus annab kõikidele Injinji toodetele täiusliku sobivuse.

COOLMAX® ja LYCRA® on INVISTA kaubamärgid.

 

Pikkused

Paksused

 

Suurused