CVT LB MEESTE

139.00

Mõeldud FiveFingersi kasutajatele, kes otsivad igal sammul maapinnaga tihedat ühendust.  CVT LB üks meie kõige õhemaid, suurima haarduvusega, kergemaid ja mugavamaid FiveFingerse läbi aegade. Pehme kanepi kangast pealispind on kombineeritud Vibrami parima välistallatehnoloogiaga: Megagrip haardumiseks märjal ja kuival pinnal; Litebase ( õhuke tald ) kaalu ja paksuse vähendamiseks.

Tootekood: 21M9901 Kategooriad: , , Sildid: ,
Kirjeldus

Kirjeldus

Pehme ja mugav kanepi materjalist pealispind on kerge ja hingav. See kombineerituna minimalistliku välistallaga moodustab ühe meie seni kõige kergematest FiveFingeritest.

Minimalistidele ja neile, kes armastavad tunda igat sammu. CVT LB’l on uuenduslik välistald, millel on haarduv muster, mis parandab teie liikumisvõimet. CVT LB pakub oma õhukese talla tõttu ka jalale pidevat stimulatsiooni. See on Megagripi ja Litebase’i ( õhukese talla) kombineerimise jõud, et luua nii täiustatud välistald.

Vibram Litebase + Megagrip
Vibram Litebase pakub kompromissideta kergust, mille tulemuseks on vastupidav välistald, mis on kuni 30% kergem ja 50% õhem. Vibram Megagrip pakub suurepäraseid haarduvusomadusi nii märjal kui ka kuival pinnal, säilitades samal ajal Vibrami kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse.

Soovitame pesta masinas madalal temperatuuril ja kuivatada õhu käes.

Lisainfo

Lisainfo

Shoe Size

, , , , , , , ,