Furoshiki Kootud Kõrge Tumesinine Meeste

Allahindlus!

Original price was: €119.00.Current price is: €105.00.

Vibram on tuntud äärmiselt vastupidavate välistaldade valmistamise poolest ja kõik Furoshiki kingad on üles ehitatud taldast üles. Meie mähistega ainsaks pakutavad Furoshiki kingad avaldavad austust Jaapani traditsioonile riideid pakkida, hoida ja kanda erinevaid esemeid.

Kirjeldus

Kirjeldus

Vibram on tuntud äärmiselt vastupidavate välistaldade valmistamise poolest ja kõik Furoshiki kingad on üles ehitatud taldast üles.
Meie mähistega ainsaks pakutavad Furoshiki kingad avaldavad austust Jaapani traditsioonile riideid pakkida, hoida ja kanda erinevaid esemeid.
Kontseptsioonilt sarnaneb vastsündinu mähkimisega, välja arvatud see, et teie jalad saavad kasu pehmete ja stiilsete Furoshiki kingade mugavusest ja kokkusurumisest.
Ainulaadne disain muudab kogu Furoshiki ülimalt kaasaskantavaks, mitmekülgseks ning hõlpsasti sisse ja välja.
Vibram Furoshiki sobib suurepäraselt läbi linna kõndimiseks, maja ümbruses lõõgastumiseks või auto, bussi või lennukiga reisimiseks mugavalt jalgadele kõikjal, kus te kõnnite.

Furoshiki suurus on täiesti ainulaadne. Pakkimistehnoloogia tihedus on isikliku eelistuse küsimus. Kasutage suuruse määramisel üldist juhendit suuruse kohta.

  • Furoshiki Wrapping Sole disain sobib jala külge mugavalt ja mugavalt Integreeritud sokilaadne pealne on  mugava istuvusega
  • Vastupidav Vibrami välistald
  • Kerge ja erakordselt kaasaskantav – lihtne sisse lülitada, hõlpsasti välja lülitada, hõlpsasti reisida
  • Tagab optimaalse kaitse, haardumise erinevatel pindadel ja mugavuse
 
Lisainfo

Lisainfo

Shoe Size

, , , , , , ,