Furoshiki Laste Sinine

69.00

Enam ei pea oma laste kingi siduma meie uusimate ja väikseimate – lastele mõeldud Furoshiki Originals’idega! Laste mugavalt ja turvaliselt turvahällide kujundamiseks mõeldud mähistetalla kontseptsioon on hõlpsasti kinnitatav, hõlpsasti kasutatav ja traditsiooniliste paeltega hõlpsamini kasutatav. Originaalidega sama pehme Sensitive Eurojersey pealse ja kvaliteetse Vibrami välistallaga pakuvad need kingad teie väikestele jalanõude valikut, mis on mugav, mitmekülgne ja kergesti puhastatav.

Puhasta
Kirjeldus

Kirjeldus

Vibram on tuntud äärmiselt vastupidavate välistaldade valmistamise poolest ja kõik Furoshiki kingad on üles ehitatud taldast üles.
Meie mähistega ainsaks pakutavad Furoshiki kingad avaldavad austust Jaapani traditsioonile riideid pakkida, hoida ja kanda erinevaid esemeid.
Kontseptsioonilt sarnaneb vastsündinu mähkimisega, välja arvatud see, et teie jalad saavad kasu pehmete ja stiilsete Furoshiki kingade mugavusest ja kokkusurumisest.
Ainulaadne disain muudab kogu Furoshiki ülimalt kaasaskantavaks, mitmekülgseks ning hõlpsasti sisse ja välja.
Vibram Furoshiki sobib suurepäraselt läbi linna kõndimiseks, maja ümbruses lõõgastumiseks või auto, bussi või lennukiga reisimiseks mugavalt jalgadele kõikjal,
kus te kõnnite.

Furoshiki suurus on täiesti ainulaadne. Pakkimistehnoloogia tihedus on isikliku eelistuse küsimus. Kasutage suuruse määramisel üldist juhendit suuruse kohta.

Lisainfo

Lisainfo

Jalatsi suurus

, , , ,