Injinji Run madalad keskmise paksusega sokid Hot Lava spectrum

12.00

Run sokid

Keskmise paksusega Injinji varvassokid, NO SHOW, Spectrum

See keskmise paksusega ja hingav Injinji varvassokk kaitseb teid villide tekkimise eest varvaste vahele ja kannale. Soki ülaosa laseb jalal paremini hingata minimeerides sellega niiskuse kogunemist ja alaosa lisab mugavat stabiilset toestust teie pöiavõlvile. Tänu eraldi õmmeldud kannaosale ja varvastele püsivad sokid  ümber jala kindlalt paigal ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

S suurus – 37-40EU

Tootekood: RUN/OW/NS/COOLSPEC/HOT Kategooriad: , , Sildid: , , ,
Kirjeldus

Kirjeldus

See  keskmise paksuse ja hingav Injinji varvassokk kaitseb teid villide tekkimise eest varvaste vahele ja kannale. Soki ülaosa laseb jalal paremini hingata minimeerides sellega niiskuse kogunemist ja alaosa lisab mugavat stabiilset toestust teie pöiavõlvile. Tänu eraldi õmmeldud kannaosale ja varvastele püsivad sokid  ümber jala kindlalt paigal ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

Uus Spectrium seeria uute värvide ja graafika lahendustega lisab sokile omapära ja värskust. Kvaliteetne printimisprotsess garanteerib ka selle, et soki värvid ei kulu või tuhmu neid kandes või pestes ära.

Madal ehk “No-Show” sokk jääb täpselt alla poole pahkluud ja enamikes jooksujalatsites jääb väike sokiäär paistma.

Powered by Injinji on 5 Toe Fit System ™

INJINJI varvassokke teatakse üle terve maailma oma kvaliteedi poolest, Kvaliteetsete funktsionaalsete spordisokkidena ei kulu Injinji sokid kiiresti ja nende värv ei tuhmu pestes ära,
INJINJI varvassokkide suurimaks eeliseks võrreldes tavaliste sokkidega on see, et pikalt jalutades või joostes väldite villide tekkimist varvaste vahele.
Nautige rohkem loomulikku jooksmist ja liikumist igas kliimas, distantsidel ja jalatsites!

Koostis: 28% COOLMAX® 67% Nylon 5% Lycra®

S suurus – 37-40EU

Lisainfo

Lisainfo

Socks size