KSO EVO Naiste must roosaga

95.00

KSO EVO on loodud spetsiaalse libisemiskindla tallaga ning hingava pealismaterjaliga, et tagada turvalisus, mugavus ja pidamine veespordialadel ja fitnessis. Samuti sobib KSO EVO igale entusiastlikule tegutsejale igas olukorras. Vähem kui 5mm talla paksusega KSO EVO on kõige õhema tallaga jalats maailmas, mis lubab suurepäraselt tunnetada maapinda jalge all ja laseb jalal kõige loomulikumalt liikuda.

Tootekood: 18W0701 Kategooriad: , , , , ,
Kirjeldus

Kirjeldus

KSO EVO on loodud spetsiaalse libisemiskindla tallaga ning hingava pealismaterjaliga, et tagada turvalisus, mugavus ja pidamine veespordialadel ja fitnessis. Samuti sobib KSO EVO igale entusiastlikule tegutsejale igas olukorras. Vähem kui 5mm talla paksusega KSO EVO on kõige õhema tallaga jalats maailmas, mis lubab suurepäraselt tunnetada maapinda jalge all ja laseb jalal kõige loomulikumalt liikuda.  Lühend KSO tähendab kaitstust kõigest välisest „keep stuff out“.

Vibram® kummitald on kaetud mustriga, mis toimib tõhusalt ka märjal pinnal. Tald ei määri!

Kaal: 38EU 99g
Sisetald 2mm EVA + Antibakteriaalne Drilex Sockliner
Vahetald: Puudub
Tald: 3mm kumm
Pealmine materjal: Polyester
Masin pestav

Vibram Fivefingers on paleojalanõu – saab paljajalu joosta ja matkata, kasutades kõiki 10 varvast, Imiteerib paljajalu liikumist. Kõik mudelid on suurepärase haardega, paindlikud, kerged, kiiresti kuivavad, toniseerivad jalalihaseid, koormavad vähe põlvi.

Lisainfo

Lisainfo

Shoe Size

, , , , , , ,