V-Trek Insulated Must Naiste

139.00

V-Trek Insulated hoiab teie jalad soojas ka siis, kui temperatuur langeb. 360 ° fliisist voodriga soojustamiseks ja mitteimavast vett eraldavast kestast, mis eemaldab kerge niiskuse. See on mugavam ja paindlikum kui eelmised isoleeritud FiveFingers, tänu harjatud varbakangale ja pehmele fliisiga vooderdatud kraele ja veerandpaneelidele.

Tootekood: 20W7801 Kategooriad: , , , Sildid: ,
Kirjeldus

Kirjeldus

V-Trek Insulated

Vibram ICETREK töötati välja enneolematu haardumise tagamiseks külmadel, jäistel või lumega kaetud pindadel. Pehme kummikombinatsioon koos ainulaadse disainiga  võimaldab ICETREKi taldadel erinevatel jäistel pindadel kiiresti liikuda.

 

 

 

TEHNOLOOGIJA JA MATERJAL

ICETREK

  • Suurepärane haarduvus jäistel pindadel ja külmas maastikus
  • Mõeldud madalate kuni väga madalate temperatuuride jaoks
  • Sise- ja välistingimustele sobiv kummisegu

 

 

 

V-Trek Insulated hoiab teie jalad soojas ka siis, kui temperatuur langeb. 360 ° fliisist voodriga soojustamiseks ja mitteimavast vett eraldavast kestast, mis eemaldab kerge niiskuse. See on mugavam ja paindlikum kui eelmised isoleeritud FiveFingers, tänu harjatud varbakangale ja pehmele fliisiga vooderdatud kraele ja veerandpaneelidele. Selle varvaste peal ja vahel on kaitsekile, mis kaitseb veelgi, vee imendumist hõlbustavad aga mitteimavad Hypatexi katteklambrid.

Lisainfo

Lisainfo

Shoe Size

, , , ,