V-Neop meeste

105.00

V-NEOP-il on mugav, funktsionaalne neopreenist pealis ja haarduv Vibrami välistald, mis pakub tänavastiilset võimalust linnas jalutamiseks või varbaid vette kasta.

Tootekood: - Kategooriad: , , , Sildid: ,
Kirjeldus

Kirjeldus

KIRJELDUS

V-NEOP-il on mugav, funktsionaalne neopreenist pealis ja haarduv Vibrami välistald, mis pakub tänavastiilset võimalust linnas jalutamiseks või varbaid vette kasta. Kasutades mitut otstarvet, lisab neopreenist pealisosa soojust ja mugavust. Lisaks toimib neopreen teie jala jaoks nagu traditsiooniline märjaülikond; see laseb sisse väikese koguse vett ja isoleerib selle, et saaksite mugavalt nautida tegevusi rannas, järves või basseinis ja selle ümbruses. Sellel on ka antimikroobne ravi, mis aitab võidelda lõhna vastu. V-NEOP-il on eemaldatav sisetald, mida saab kasutada soojuse ja mugavuse lisamiseks. 3 mm minimalistlik välistald annab hea maapinna tunde. Jälgi mittejätev XS Trek performance kummist välistald on äärmiselt mitmekülgne, suurepärase haardumisega märjal ja kuival pinnal. V-NEOP näeb välja ja tunneb end suurepäraselt linnaseiklustel ning toimib hästi ka vees kasutades.

TALD

Vibram ® XS TREK on tehniline segu, mis tagab suurepärased üldised jõudlusomadused, eelkõige paindlikkuse ja veojõu märjal teel. XS TREK ei jäta jälgi, mismõttu sobib ta ka suurepäraselt tegevusteks siseruumides. 

Lisainfo

Lisainfo

Shoe Size

, , , , , ,